Produkcji granul paliwowych z łupiny słonecznika

Szanowni partnerzy,

Ukraina - kraj rolniczy, co ma bogatą bazę surowcową dla produkcji granul paliwowych z łupiny słonecznika. Razem z zwiększeniem popytu na te pelety w wielu zachodnich krajach(Polska, Czechy, od niedawnych pór i Dania) producenci ukrainskie zwiększają objętość swojej propozycji.

Pelety z łupiny słonecznika są produktem ekologiczno czystym, ponieważ dzieją się z odpadów przerobu nasienia słonecznika i nie zawiera dokładek i napełniań. Pelety są spresują granulami cylindrycznymi, długość których, średnio,od 10 do 30 mm, średnica - od 6 do 10 mm.Wartość energetyczna pelet jest dosyć duża, ponieważ oni mają  wysoką spoistość, i  w ich składzie jest nieobecna wilgoć, co czyni paliwo korzystnym dla użycia w kotlach indywidualistycznego przepisania. Wysoka temperatura topnienia popiołu broni kotly od zaśmiecania leszem.

Dla przesuwania podanego rodzaju produkcji dla nabywców, które życzą wykorzystać jej dla bytowego przepisania, nasza kompania wykazała inicjatywę i doprowadziła do wykonania ideę paczkowania pelet z łupiny słonecznika do worków polietylenowych po 15 kg. Pelety paczkowane w wygodnych opakowywaniach bronią i czynią niemożliwym przenikanie wilgoci.

Przy zamówieniu dwóch samochodów pelet paczkowanych z łupiny słonecznika otrzymacie rabat w rozmiarze 5%. Nie urońcie szansę ogrzać się!